Fahrzeit  eine Stunde 7 Minuten

Zeit  eine Stunde 55 Minuten

Koordinaten 2666

Hochgeladen 27. Juni 2018

Aufgezeichnet Juni 2018

-
-
116 m
50 m
0
4,4
8,8
17,66 km

angezeigt 390 Mal, heruntergeladen 5 Mal

bei Ganjollë, Shkodër (Albania)

Ferma Ludoviku,Ganjollë - Spatharë - Vau i Dejës - Ferma Ludoviku,Ganjollë.
Unterkunft

Ferma Lodoviku.

Straßenkreuzung

Intersezione

Kthese majtas.
Sakralbau

Kisha e Spatharit.

Tunnel

Galleria

Galeri t'abandonume.
Ruine

Rovine

Foto

Foto

Rruga për në Kalanë e Danjës.
Foto

Diga dhe Tuneli i shkarkimit në liqenin e Vaut të Dejëj.

Archaeological site

Rovine

Themelet e kishes së qytetit të vjeter të Danjës.
Sakralbau

Religinė architektūra

Brücke

Ponte

Urë mbi lumin Drin.
Burg

Kalaja e Danjës.

Straßenkreuzung

Intersezione

Fluss

Lumi Drin.Drini River.

Information

Information

See

Liqeni i Vaut të Dejës.

Bar - Kafe Qafa e Gurit.
Information

Tabelë informuese për ishullin e Shurdhahut (Sardës) pranë Bashkise së Vaut të Dejës.

Foto

Bashkia e Vaut të Dejës.

Sakralbau

Katedralja e Vaut të Dejes.

Versorgungsprozess

Spar Market.

Brücke

Ura e Spatharit mbi lumin Drin.

Kommentare

    Du kannst oder diesen Trail