-
-
1.712 m
1.341 m
0
2,8
5,5
11,09 km

angezeigt 303 Mal, heruntergeladen 7 Mal

bei Göynükçukuru, Bolu (Türkiye)

T.C.
Bolu Belediyesi
Proje Yönetim Birimi tarafından organize edilen ve yürütülen "Doğayı Seviyorum" projesi kapsamında yapılan doğa yürüyüş ve bisiklet parkurları.
Wegpunkt

Başlangıç

Wegpunkt

Mola

Wegpunkt

Mola

Wegpunkt

Mola

Wegpunkt

Bitiş

3 Kommentare

 • Foto von Manahos

  Manahos 17.11.2019

  Merhabalar,
  Gerçekten güzel bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık.
  Hoş karşılarsanız bana göre bir eksiklikten bahsetmek istiyorum.
  Ben, genelde yanlız yada 2-3 kişilik arkadaş grubu ile doğa yürüyüşü yapıyorum.
  Sizin parkurlarınız hep tek yönlü. Midibüs ile gidenler için uygun olabilir.
  Midibüs şoförü yürümediği için onları parkur sonunda bekler ve yürüyüşçüleri alır.
  2-3-4 kişilik arkadaş gurubu başlangıç yerinde araçlarını bırakırsa bitiş yerinden başlangıç yerine nasıl gidecek?
  Parkurların bir kısmını döngü olarak planlarsanız bireysel olarak yada sürücüsü olmayan yürüyüşçüler için çok faydalı olacaktır.
  İyi günler dilerim.

 • Foto von eralyilmaz

  eralyilmaz 07.08.2020

  Yuruyus ve bisiklet yollari icin tabelalar koymaya basladiginiz icin tesekkurler, Bolu Belediyesi. Ancak; Yedigoller yolundan buraya sapan yolu bulmak cok kolay olmadi, ve Yellice Orman Binasina giden yol araba icin bozuktu, 2km gittikten sonra geri donduk. Belki bisikletle daha iyi olurdu. Bir de fark ettigimiz su ki sizin yuruyus yolu olarak betimlediginiz yollar aslinda toprak araba yollari- arabayla gidebileceksem niye yuruyeyim ki diyor insan. Arabanin gidemeyecegi patikalara oncelik verseniz? Candira Yaylasindan Celedorugu Tepesine cikan patikadan cok memnun kaldik ama hem Gurbet Tasi Mevkiindeki tabela dusmustu hem de zaten bu yuruyusu cok net gostermiyordu, biz sorup ogrendik. Yine de cok guzel bir calisma, devamini heyecanla bekliyoruz.

 • Foto von eralyilmaz

  eralyilmaz 07.08.2020

  Yuruyus ve bisiklet yollari icin tabelalar koymaya basladiginiz icin tesekkurler, Bolu Belediyesi. Ancak; Yedigoller yolundan Yellice Orman Binasina sapan yolu bulmak cok kolay olmadi, ve oraya giden yol araba icin bayagi bozuktu. Biz 2km gittikten sonra geri donduk. Belki bisikletle daha iyi olurdu. Bir de fark ettigimiz su ki sizin yuruyus yolu olarak betimlediginiz yollar aslinda toprak araba yollari (Yedigoller yolu uzerinde bir kac Ayikayasi Tabiat Parki tabelasi olan yerlerde daha durduk). Arabayla gidebileceksem niye yuruyeyim ki diyor insan. Arabanin gidemeyecegi patikalara oncelik verseniz? Ve de basladigi yere donen dongu patikalar cok makbule gecer.

  Ornegin Candira Yaylasindan Celedorugu Tepesine cikan patikadan cok memnun kaldik ama hem Gurbet Tasi Mevkiindeki tabela dusmustu hem de zaten bu yuruyusu cok net gostermiyordu, biz sorup ogrendik.

  Yine de cok guzel bir calisma, devamini heyecanla bekliyoruz.

Du kannst oder diesen Trail